אימון

אימון סוסי ריינינג הם התשוקה והמומחיות שלנו. אנחנו מתמחים גם ב"שבירת סייחים" והתחלת האימונים עם סוסים צעירים, אימונים של צמד רוכב-סוס כדי למקסם את הפוטנציאל שלהם.

אנו מאמינים בתכנית אימונים פשוטה ואנו בונים תכנית אד-הוק לכל סוס לפי נקודות החוזק והחולשה שלו. אימונים יומיומיים, פיזיים ופסיכולוגיים, יחד עם תזונה נכונה הם המפתח להצלחה בתחרויות.

Barak Gibori Reining Trainer
ברק ו-I Spring for Chicks בגיל שנתיים

אימון של סוסים צעירים מתחיל בין גיל שנתיים לשלוש. בתחילת הדרך חשוב שהאימון יהיה פשוט וקבוע, מה שמקנה לסוס הבנה של הבסיס לעבודה, תוך כדי שמירה על אופי שקט.

אימון לסוסים בוגרים כולל עבודה על כושר גופני, גמישות ושלווה נפשית. המטרה היא לשפר ו / או לשמור על איכות התנועה, מהירות ודיוק. תוכנית ההכשרה הזו חיונית לשמירה על סוסי הריינינג שלנו לאורך זמן רב.

Kaya Ahissar Reining Trainer
קאיה וצ'קסולושיין בגיל שמונה

אנו מאמנים רוכבי נונ-פרו בכל הגילאים וכל הרמות. השילוב של הרוכב עם הסוס הנכון, הכשרה מאורגנת ועקבית, וצוות תומך ומפרגן הם מה שעושים את רוכבי הנונ-פרו שלנו כל כך מוצלחים.

אנו מעורבים באופן פעיל בתעשיית הריינינג בארץ ובחו"ל. אנו מסייעים בקנייה ומכירה של סוסים על ידי התאמה של הסוס לצרכים האישיים של הרוכב. בדוק את דף המכירות שלנו כדי לראות את הסוסים שעומדים כעת למכירה.