המתקן

באורוות שלנו שבכפר נטר יש את הטוב משני העולמות: מצד אחד אנחנו נהנים מהשקט והשלווה של המושב ומצד שני החווה ממוקמת ממש במרכז הארץ, קרוב לנתניה מצד אחד ותל אביב מהצד השני. המעבר למתקן החדש באוגוסט 2017 אפשר לנו להרחיב את פעילות האימון וההרבעות, יחד עם העלאה משמעותית של איכות השירותים שהחווה מספקת, גם להולכים על 4 וגם להולכים על 2.

החווה ממוקמת על משק מוארך כך שלכל אזור תפעולי יש מרחב משלו. בערך שני שלישים ממגרש הרכיבה שלנו, בגודל 30X80, מקורה, מה שנותן את האפשרות לרכב גם בפנים וגם בחוץ וליהנות מכל מצבי מזג האוויר. בנוסף החווה נמצאת במרחק קילומטרים בודדים מהים, מה שנותן לנו בריזה נעימה לכל אורך השנה.

 מגרש מקורה

מעל האורווה המרכזית ישנו מועדון חדש לגמרי, יחד עם מרפסת גדולה שצופה למגרש הרכיבה. מקום אידאלי להפגש ולצפות בתחרויות סוסים בינלאומיות או לארגן פגישות מכל סוג.

באורווה המרכזית ישנם כ 14 תאים מרווחים – 4X4 מ' מרופדים ברצפת גומי עם ניקוז ועליה הרבה נסורת. לכל תא יש דלת אחורית שמשמשת כמעבר למכלאה פרטית. החלק העליון של כל דלת פתוח תמיד באופן שבו הסוסים יכולים להציץ החוצה וליהנות מהאוויר הצח.

מועדון

כל איזורי העבודה עם סוסים מרופדים בגומי עבה כדי להבטיח את מירב הנוחות לסוסים. איזורי התפעול שלנו כוללים:

  • מרכז טיפולים וטרינרים והרבעות

  • אזור טיפוח עם 4 עמדות מרווחות

  • עמדת מפרזלים

  • 2 עמדות שטיפה

  • ווקר (WALKER) מקורה ל- 4 סוסים

  • ראונד פן (ROUND PEN) מקורה

מקום ישיבה באזור טיפוח

האורווה השנייה שלנו כוללת 22 חצרות גדולות ומקורות חלקית כך שהסוסים מוגנים מכל מזג אוויר. 4 חצרות גדולות במיוחד כדי לתת מקום לאמהות עם סייחים.

אורווה חצרות
אורווה מרכזית

KPH Performance Horses

Kfar Neter 

ISRAEL

Kaya: (+972) 54-464-0527

Email: kahissar@gmail.com

© 2021 by KPH Performance Horses